Opis
Potpuno prirodni preparat za intenzivnu negu i zaštitu problematične i masne kože. U njemu je spoj ekstrakta NEVENA, ŠARGAREPE, KANTARIONA i LAVANDE.
Neven je poznat po svojim protivupalnim dejstvima, pa je idealan lek za razne upale na koži, a takođe blogotvorno utice na posekotine i rane. Takođe pomaže pri uklanjanju simptoma dermatitisa.
- Kantarion ima protivupalna, antibakterijska i antiviralna dejstva.
- Lavanda sprečava bakterije da uzrokuju infekcije i pomaže izlečenju kože, jer obnavlja oštećeno tkivo.
- Šargarepa je tu da spreči isušivanje i snabdeva kožu vitaminima i mineralima.
Pored ovih lekovitih biljaka, tonik sadrži i salicilnu kiselinu. Salicilna kiselina ima antibakterijska, antiseptička i protivupalna svojstva i pogoduje masnoj i mešovitoj koži i zato se i nalazi u većini preparata protiv akni.
Ovaj tonik NIJE preparat za čišćenje lica, za podlogu za šminku itd, već je terapeutksi preparat za upaljene akne. Ciljna grupa su tinejdžeri, ali takođe i osobe koje su starije i imaju problem sa aknama i rošavim licem.
Upotreba: tufer vate natopiti losionom i par puta u toku dana ocistiti kozu lica i tela.
Recenzije
Još nema komentara.